Вітаю Вас!

Відомості про педагогічну діяльність

Прізвище, ім’я, по батькові: Поплавська Марина Валеріївна
Посада: вчитель початкових класів
Місце роботи: Нововолинська гімназія  
Освіта вища: закінчила Волинський державний університет імені Лесі Українки, 2004р.
Стаж роботи: 9 років
Кваліфікаційна категорія: Спеціаліст ІІ категорії

Автопортрет «Я – педагог і особистість»
(у формі есе)
Вчитель… Як чудово звучить це слово. Це людина з особливою долею, тому що їй довірено найцінніше у житті – це маленькі дитячі душі, які треба навчати любові, справедливості та поваги до інших. Це оченята, які дивляться на тебе з захопленням і здивуванням.
З самого дитинства, ще навчаючись у школі я мріяла стати учителем. Мене навчали мудрі і  хороші наставники. І моя перша вчителька, яка в моїм дитячім серці запалила  вогник, який перейшов у полум’я крилатої мрії – стати вчителем, стати такою, як вона.
Моя мрія здійснилася. Я закінчила Волинський державний університет ім. Лесі Українки. З 2007 року працюю у Нововолинській гімназії  вчителем початкових класів.  Щаслива, що працюю у рідній школі. Її стіни ніби зігрівають мене, вселяють віру в мої перемоги. Я намагаюся бути справжнім педагогом. Таким, який би поєднав у собі любов до своєї праці і до дітей.
На мене щодня дивляться допитливі оченята моїх маленьких учнів і вселяють мені віру в мої сили. І я  розумію, що повинна не тільки дати знання, розвивати вміння та навички, а й розкрити здібності кожної дитини, бо ще Сократ казав: «У кожної людини своє сонце, тільки дайте йому світити…».
Отож, для своїх учнів намагаюсь бути не тільки першою вчителькою, а й другою мамою, другом, засвітити в їхніх душах сонечка, які б осявали їх життєву дорогу. Мені цікаво з ними радіти, інколи засмучуватися, давати поради.
Я повинна рухатися вперед, вчитися, розвиватися, вдосконалювати свою педагогічну майстерність. Тільки так я набуду компетентності, досягну вершин педагогічної діяльності. Адже Платон сказав: «Майстрами не народжуються, ними стають». І я наполегливо йду до цієї мети.
Мої досягнення 

 
 

Самоосвіта

 
 

Участь у тематичних педрадах та семінарах